Somuncu Baba Sofrası

Aksaray Belediyesi gıda işletmelerine Günebakan sertitifkası vermeye devam ediyor.

Somuncubaba Sofrası, Günebakan sertitifkası almaya hak kazandı.

Aksaray Belediyesinin gıda güvenirliğini artırmak ve işletmelerin hijyen standardını yakalaması amacıyla başlattığı Günebakan Projesinin 3.üncüsü sertifikası Somuncubaba Sofrası’na verildi. Gıda üretimi ve satışı yapan işletmelerin son zamanlarda rağbet gösterdiği ‘Günebakan Sertifikası’ işletmelerindeki hijyen standartlarının arttırılmasının yanında tüketicilerin güvenilir gıda sunmayı amaçlıyor.

Günebakan sertifikası ile Aksaray’da ki işletmelerin hizmet kalitesinin tescillenmesi ve müşteriler nezdinde işletmenin değer kazanması Aksaray Belediyesi garantörlüğünde gerçekleşiyor.

Halkın güvenilir daha temiz ve güvenilir gıda tüketmesi amacıyla Aksaray Belediyesinin başlattığı Günebakan Projesine müracaat eden Somuncubaba Sofrası, yapılan değerlendirme sonunda sertifika almaya hak kazandı.Bundan sonra vatandaşlarımız burada hijyene daha dikkat eden, ön plana çıkaran bir hizmet alabilecekler, tüm ürünleri gönül rahatlığıyla tüketebileceklerdir. Hijyeninden asla şüphe etmeyeceğiniz yerler olarak bizler buraları tescilliyoruz”Adres:
Kılıçarslan Mah. 1209 sk.
68100 AKSARAY / TÜRKİYE
Tel:(0382) 212 9226